بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 11 آگوست 2020 | 14:29 ب.ظ
آقای فتاح؛ افشاگری شما درباره املاک بنیاد مستضعفان موج امید را در دل مردم به وجود آورد
آقای فتاح؛ افشاگری شما درباره املاک بنیاد مستضعفان موج امید را در دل مردم به وجود آورد
۷ دفتر تشکل دانشجویی دانشگاه‌های کشور در نامه‌ای به رئیس بنیاد مستضعفان نوشتند: آقای فتاح؛ سخنان شجاعانه شما درباره تعیین تکلیف بخش مهمی از املاک بنیاد مستضعفان موجی از امید را در دل‌های مردم به وجود آورد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ۷ دفتر تشکل دانشجویی دانشگاه‌های کشور در نامه‌ای به فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ضمن تشکر از عملکرد وی به منظور تعیین تکلیف بخشی از املاک، خواستار مبارزه جدی با فساد در کشور شدند.

متن نامه به شرح زیر است:

جناب آقای مهندس فتاح، رئیس محترم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، سلام علیکم؛ سخنان شجاعانه و افشـاگرانه شمـا در برنامه “نگاه یک” سیمـای ملی، دربـاره تعیین تکلیف بخش مهمی از املاک بنیـاد مستضعفان انقـلاب اسـلامی که در اختیـار برخی مسئولان فعلی و سـابق نظام می‌باشد، موجی از امید را در دل‌های ما و مردم، خصوصا محرومـان و مستضعفان ایجـاد کرد. سخنانی که در دو روز گذشته، بازتاب گسـترده‌ای در فضـای رسـانه‌ای کشور و حتی خـارج از کشور، ایجاد نمود. تکلیف رسـانه‌های معـاند و ابن الوقت که برای ما و مردم روشـن اسـت ولیکن فشـار‌های پرحجم رسـانه‌ای و اتهامـات ناروای برخی جریانات سیـاسی در داخـل کشور در حق شما، ما را بر آن داشت تا موضع‌مان را در قبال مطالبه شما در برنامه مذکور، بیان کنیم.

خبر جدید  معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به همدان سفر کرد

ما دانشجویان انقلابی معتقدیم، دهه پنجم انقلاب اسلامی، دهه بلوغ انقلابی نظام اسلامی است و چنان‌که امام امت در بیـانیه گام دوم فرمـودند، عمیقاً بـاورمندیم که میان “جوشش انقـلابی” و “نظم سیـاسی و اجتمـاعی” تضـاد و ناسازگاری وجود ندارد و کلید حل مشکلات کشور و تحقق آرمـان‌های انقلاب اسـلامی را «تفکر و عمل انقلابی» در قـالب «نظام اسـلامی» می‌دانیم. ما دانشجـویان، مطالبه انقـلابی و فراجنـاحی شما از برخی مسـئولان کشور، برای
برگرداندن املاک این بنیاد را، مصداق واقعی “تفکر و عمل انقلابی” می‌دانیم.

خبر جدید  ارتقای رنکینگ بین‌المللی دانشگاه بوعلی همدان در سال ۹۷/ یک مرکز رشد داخل دانشگاه تاسیس کردیم

جناب آقای فتاح؛ تمامی املاک بنیاد مستضعفان، امـوال قطعی محرومـان و پابرهنگان این کشور اسـت، لذا مؤکداً خواستـار شفافیت حداکثـری در امـوال و امـلاک دراختیـار بنیـاد هستیـم، که می‌بایسـت هرچه سریعتـر پیگیـری و اجـرایی شـود. برای مثـال بارگذاری اطلاعاتی نظیر دارایی‌های بنیاد، تمامی واگذاری‌هایی نظیر آنچه در برنـامه “نگاه یک” اشاره
کردید، وضعیت بازپس گیـری آنها، درآمد‌ها و مـوارد مصرف آن‌ها و… در سامانه‌ای برای شفافیت حداکثری اموال بنیـاد، انجام شـود. به نحوی که صاحبـان اصلی این اموال، یعنی محرومیـن و مستضعفین که بار انقلاب را از ابتـدا تا کنون به دوش کشیده اند، بتوانند بر وضعیت این اموال نظارت کنند و ضمنـاً قاطعـانه از شمـا می‌خواهیم که تا بازپس‌گیری کامل تمـامی املاک این بنیاد، از هیچ تلاشی فروگذار نکنید و در برابر فشـار‌های سیـاسی و رسـانه‌ای جریـانات ذی‌نفع هم‌چون گذشته ایستادگی کنید.

خبر جدید  ضد انقلاب‌ می‌خواهد چه کسی را جایگزین کند؟ پسر پهلوی یا بیوه رجوی؟!

در این مسیر، ما تشکل‌های دانشجـویی را پشتیبان تصمیمـات و اقدامـات عدالت‌خواهانه‌تان بدانید.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهرکرد
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد همدان
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان همدان
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا همدان
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال