تاریخ انتشار: یکشنبه 11 اکتبر 2020 | 21:01 ب.ظ
ابتلای بیش از هزار نفر از کادر درمان استان همدان به کرونا
ابتلای بیش از هزار نفر از کادر درمان استان همدان به کرونا
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: تاکنون بیش از هزار نفر از کادر درمان استان به بیماری کرونا مبتلا شدند.

حبیب الله معصومی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان گفت: بیماری کرونا فداکاران سفید پوش را به خطر می‌اندازد و از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون بیش از یک هزار نفر از کادر درمان استان به بیماری کرونا مبتلا شدند.

خبر جدید  اهدای ۱۶ تبلت و گوشی هوشمند به دانش آموزان نیازمند همدانی

او افزود: از اول اسفند تا کنون چهار هزار نفر بیمار مشکوک کادر مبتلا به بیماری کرونا از طریق اورژانس استان همدان به بیمارستان منتقل شده است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: ظرف هفت ماه ۶۰ نفر از تکنسین‌های ۱۱۵ اورژانس درحین جا به جای بیماران کرونایی به بیماری کووید ۱۹مبتلا شدند.

خبر جدید  برگزاری همایش ملی آسیب‌های دوره دانشجویی

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: از ۶۰ نفر مبتلا به کرونا کادر اورژانس ۱۱۵،  ۳۰ نفر از آن‌ها که حال عمومی شان بهبود یافته به کار بازگشتند.

معصومی گفت: روند بیماری کرونا رو به افزایش است و رعایت کردن شیوه نامه‌های بهداشتی شهروندان برای کنترل بیماری کرونا نیاز است.

خبر جدید  جایگاه نظارت بر بازار و اعلام شرایط کرونا در نهاوند کجاست؟

انتهای پیام/م

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها:
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال