بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020 | 15:23 ب.ظ
اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان برای ساخت و تجهیز مدارس
اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان برای ساخت و تجهیز مدارس
نخستین بازارچه دست آفرینی رشته مینا کاری، در فرهنگسرای کسب و کار ولایت همدان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان ، آقای حاجی میرزایی در جمع خیران مدرسه ساز استان همدان با اشاره به اینکه با اجرای پویش آجر به آجر هم شرایطی فراهم شده تا افراد خیر حتی به اندازه یک آجر در مدرسه سازی مشارکت کنند افزود : مدرسه به لحاظ کانون یادگیری بودن، جایگاه رفیعی دارد و خیران مدرسه ساز با اقدام خیر خود سنگ بنای سعادت انسانها را پایه ریزی می کنند .

نماینده ولی فقیه در استان همدان هم گفت : نتیجه کار خیران مدرسه ساز علم آموزی است و از آنجا که ممکن است دانشمندان زیادی در این مدارس تربیت شوند و در آینده به جامعه خدمت کنند ارزش کار آنها را در برابر دیگر کارهای خیر ، چند برابر می کند .  
 
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی موثقی با قدردانی از ابتکار آموزش و پرورش در اجرای پویش مردمی ” آجر به آجر ” و فراهم شدن امکان کمک برای همه قشرهای مردم در حد توان خود افزود : استان همدان با وجود دانشمندان برجسته،  به لحاظ علمی جایگاه مناسبی دارد و مدرسه سازی می تواند این شرایط را برای نسل آینده ارتقا دهد .  

خبر جدید  یادواره 37 شهید بخش ماماهان برگزار می‌شود

آقای شاهرخی استاندار همدان هم با قدردانی از درک بالای خیران مدرسه ساز از اهمیت آموزش و علم آموزی گفت : مردم استان همدان در بسیاری از زمینه ها برای انجام کار خیر پیشتاز هستند و میزان بالای موقوفات در برخی شهرستانهای این استان موید این موضوع است .

مدیر کل توسعه_تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان هم گفت : ۸۷۴ خیر مدرسه ساز در این استان از ابتدای فعالیت مجمع تا پایان سال ۹۸ ، هزار و ۹۲۰ کلاس درس را با ۲۲۰ هزار متر مربع مساحت ساخته اند و ۳۰ درصد مدارس استان خیر ساز هستند . 
آقای مرادی افزود : خیران مدرسه ساز این استان تا کنون ۲۸۶ میلیارد تومان برای ساخت مدارس تعهد کرده اند که ۱۹۵ میلیارد تومان آن محقق شده است و از این میزان بیش از  ۴۱ میلیارد تومان با ۴۷ طرح در سال ۹۸ بوده است . کد ویدیو دانلود فیلم اصلی    
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  غیراستاندار بودن سامانه گرمایشی ۹۰ درصد مدارس غیردولتی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال