بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 می 2020 | 09:28 ق.ظ
اعلام مهلت دارندگان سهام عدالت برای انتخاب روش فعالیت
اعلام مهلت دارندگان سهام عدالت برای انتخاب روش فعالیت
بارندگی‌های امسال بالاتر از میانگین بارش استان در بلند مدت بود، اما اگر این بارش‌ها، کنترل نشود موجب فرسایش خاک میشود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز همدان، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در ویدئو کنفرانس مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان‌ها با  رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: بعد از موافقت رهبر معظم انقلاب با آزادسازی سهام عدالت دولت این فرایند را به دو روش امکان پذیر کرده است. آقای محمودی افزود : کسانی که برگه‌ سهام عدالت را در اختیار دارند تا ساعت ۲۴ پنج شنبه ۸ خرداد فرصت دارند با مراجعه به سامانه‌ سهام عدالت یکی از دو روش مستقیم یا غیر مستقیم را انتخاب کنند که البته در صورت مراجعه  نکردن به سامانه، روش غیر مستقیم فعال می‌شود و این مهلت به هیچوجه قابل تمدید نیست.
وی یادآور شد: بعداز انتخاب و پس از طی زمان دوماهه‌ فرایند‌های قانونی، سهام قابل خرید و فروش خواهد بود و سهامداران می‌توانند در بازار بورس به فعالیت و معامله بپردازند. مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همچنین گفت: در روش غیر مستقیم شرکت‌ها این فعالیت را به نیابت از سهامداران به عهده می‌گیرند و ۳۰ درصد سود به آن شرکت تعلق خواهد گرفت.
دکتر صالحی رئیس سازمان خصوصی سازی نیز تاکید کرد دارندگان سهام عدالت با مطالعه و بعد از مشاوره معامله کنند.   کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  دیدار متولیان نهضت سوادآموزی با امام جمعه همدان
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال