تاریخ انتشار: چهارشنبه 5 ژوئن 2019 | 20:30 ب.ظ
افتتاح ۱۲۷۰ واحد مسکن مهر در همدان
افتتاح ۱۲۷۰ واحد مسکن مهر در همدان
حسن ربانی‌ارشد مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: امسال یک‌هزار و ۲۷۰ واحد مسکن مهر در همدان افتتاح می‌شود.وی اظهار کرد: امسال در حوزه راهسازی ۲۰ کیلومتر بزرگراه تحویل و ساخته می‌شود.

شعار سال:مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: امسال یک‌هزار و ۲۷۰ واحد مسکن مهر در همدان افتتاح می‌شود.

حسن ربانی‌ارشد امروز در خصوص اقدامات اداره راه و شهرسازی در سال جاری اظهار کرد: امسال در حوزه راهسازی ۲۰ کیلومتر بزرگراه تحویل و ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه در اکثر شهرستان‌های استان پروژه‌های کارگاهی شهرسازی فعال است افزود: اجرای راهسازی در محورهای نهاوند- بروجرد نهاوند- آورزمان، سامن- بروجرد، تویسرکان- کنگاور کبودراهنگ- قیدار و… فعال است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان ادامه داد: کریدور شمالی قروه- رزن ـ دمق و پروژه راهسازی مرادبلاغی در قهاوند نیز به سمت آزادراه ساوه- همدان از جمله طرح‌های مهم راهسازی است که در حال انجام است.

خبر جدید  رأي قاطع اعضاي شورا به يک فوريت طرح شهاب

وی با اشاره به اینکه اعتبارات این پروژه‌ها ملی است و تاکنون اعتبارات سال جاری تخصیص نیافته است گفت: امسال اعتبارات حوزه راهسازی خوب است اما تخصیص‌ها به صورت اوراق خزانه انجام می‌شود.

ربانی‌ارشد خاطرنشان کرد: در ۶ ماهه دوم سال گذشته و دو ماهه امسال ۱۰۰ میلیارد تومان قرارداد در حوزه راهسازی در استان همدان امضا شده است.

وی در خصوص چگونگی تحویل مساکن مهر در سال جاری به متقاضیان نیز بیان کرد: امیدواریم تا پایان امسال ساخت مساکن مهر پایان یابد البته از مسکن سه‌جانبه‌ها ۶۳ واحد باقی مانده که تلاش داریم آن نیز به اتمام برسد.

خبر جدید  چرا قطار همدان_تهران راه نمی‌افتد؟

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان افزود: در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت، ساخت و تحویل ۹۵ درصد مساکن مهر تحقق یافته است.

وی با بیان اینکه در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت تاکنون برای ۲۹ هزار و ۸۱۰ مسکن مهر قرارداد منعقد شده است تصریح کرد: در حال حاضر ۲۸ هزار و ۳۳ مسکن مهر با درصد تحقق ۹۴ درصد افتتاح شده است.

ربانی‌ارشد با اشاره به اینکه ۴۸۰ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی نیز در شهرستان ملایر حذف شده است گفت: امسال یک‌هزار و ۲۷۰ واحد مسکن مهر در استان همدان به نتیجه می‌رسد.

وی ادامه داد: از مجموع این مساکن ۲۳۰ مسکن به صورت سه‌جانبه باید توسط اداره راه و شهرسازی استان پیگیری شود و ۸۱۶ مورد به تعاونی‌ها و ۲۵۰ مورد دیگر نیز به افراد خود مالک مربوط می‌شود.

خبر جدید  رتبه کسب‌و‌کار همدان از ۱۱ به ۲۱ رسید

ربانی‌ارشد در مورد اجرای طرح بازآفرینی شهری در برخی محلات نیز تاکید کرد: امسال به افرادی که در محلات بازآفرینی مسکن بسازند تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی با سود ۹ درصد ارائه می‌شود که امیدواریم از این طرح با استقبال مردم حمایت شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس،تاریخ انتشار:۱۴خرداد۱۳۹۸،کدخبر:۱۳۹۸۰۳۱۳۰۰۰۴۹۵،www.farsnews.com

منبع :: افتتاح ۱۲۷۰ واحد مسکن مهر در همدان

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال