بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۰:۳۰ ب.ظ
افتتاح ۱۲۷۰ واحد مسکن مهر در همدان
افتتاح ۱۲۷۰ واحد مسکن مهر در همدان
حسن ربانی‌ارشد مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: امسال یک‌هزار و ۲۷۰ واحد مسکن مهر در همدان افتتاح می‌شود.وی اظهار کرد: امسال در حوزه راهسازی ۲۰ کیلومتر بزرگراه تحویل و ساخته می‌شود.

شعار سال:مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: امسال یک‌هزار و ۲۷۰ واحد مسکن مهر در همدان افتتاح می‌شود.

حسن ربانی‌ارشد امروز در خصوص اقدامات اداره راه و شهرسازی در سال جاری اظهار کرد: امسال در حوزه راهسازی ۲۰ کیلومتر بزرگراه تحویل و ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه در اکثر شهرستان‌های استان پروژه‌های کارگاهی شهرسازی فعال است افزود: اجرای راهسازی در محورهای نهاوند- بروجرد نهاوند- آورزمان، سامن- بروجرد، تویسرکان- کنگاور کبودراهنگ- قیدار و… فعال است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان ادامه داد: کریدور شمالی قروه- رزن ـ دمق و پروژه راهسازی مرادبلاغی در قهاوند نیز به سمت آزادراه ساوه- همدان از جمله طرح‌های مهم راهسازی است که در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات این پروژه‌ها ملی است و تاکنون اعتبارات سال جاری تخصیص نیافته است گفت: امسال اعتبارات حوزه راهسازی خوب است اما تخصیص‌ها به صورت اوراق خزانه انجام می‌شود.

ربانی‌ارشد خاطرنشان کرد: در ۶ ماهه دوم سال گذشته و دو ماهه امسال ۱۰۰ میلیارد تومان قرارداد در حوزه راهسازی در استان همدان امضا شده است.

وی در خصوص چگونگی تحویل مساکن مهر در سال جاری به متقاضیان نیز بیان کرد: امیدواریم تا پایان امسال ساخت مساکن مهر پایان یابد البته از مسکن سه‌جانبه‌ها ۶۳ واحد باقی مانده که تلاش داریم آن نیز به اتمام برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان افزود: در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت، ساخت و تحویل ۹۵ درصد مساکن مهر تحقق یافته است.

وی با بیان اینکه در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت تاکنون برای ۲۹ هزار و ۸۱۰ مسکن مهر قرارداد منعقد شده است تصریح کرد: در حال حاضر ۲۸ هزار و ۳۳ مسکن مهر با درصد تحقق ۹۴ درصد افتتاح شده است.

ربانی‌ارشد با اشاره به اینکه ۴۸۰ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی نیز در شهرستان ملایر حذف شده است گفت: امسال یک‌هزار و ۲۷۰ واحد مسکن مهر در استان همدان به نتیجه می‌رسد.

وی ادامه داد: از مجموع این مساکن ۲۳۰ مسکن به صورت سه‌جانبه باید توسط اداره راه و شهرسازی استان پیگیری شود و ۸۱۶ مورد به تعاونی‌ها و ۲۵۰ مورد دیگر نیز به افراد خود مالک مربوط می‌شود.

ربانی‌ارشد در مورد اجرای طرح بازآفرینی شهری در برخی محلات نیز تاکید کرد: امسال به افرادی که در محلات بازآفرینی مسکن بسازند تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی با سود ۹ درصد ارائه می‌شود که امیدواریم از این طرح با استقبال مردم حمایت شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس،تاریخ انتشار:۱۴خرداد۱۳۹۸،کدخبر:۱۳۹۸۰۳۱۳۰۰۰۴۹۵،www.farsnews.com


منبع :: افتتاح ۱۲۷۰ واحد مسکن مهر در همدان

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال