بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 11 اکتبر 2020 | 12:54 ب.ظ
بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان امسال
بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان امسال
مسوول واحد جذب اداره‌ کل انتقال خون همدان گفت: ۲۶۶ بهبود یافته از کرونا در این استان با پیوستن به پویش “شکرانه سلامت” نسبت به اهدای پلاسما اقدام کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز همدان ، معاون وزیر راه و شهر سازی امروز در همدان گفت: پروند مسکن مهر به جز مسکن هایی که زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و یا دارای مشکلات حقوقی هستند تا پایان سال ۹۹ بسته میشود.
آقای نبییان افزود:  قرار است برای مسکنهای مهری که فاقد متقاضی و بر اساس تفاهم نامه‌ها وقوانین جاری کشور باشد همچنین، تصمیم گیری خواهد شد.   مدیر عامل سازمان ملی مسکن و زمین در ادامه گفت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن، زمین مورد نیاز برای ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور در دست تامین و یا تامین شده است.
به گفته آقای نبییان، از این تعداد واحد ۲۰۰ هزار مورد آن در شهر‌های جدید،  ۱۰۰ هزار مورد در بافت فرسوده و ۱۰۰ هزار مورد هم در شهر ها‌ی مختلف است که بخش بزرگی از زمین مورد نیاز تملک، و عملیات ساخت هم در بخشی از این زمین‌ها آغاز شده است.

خبر جدید  مدیریت شهر با عوارضی محقق می‌شود

استاندار همدان هم در این نشست گفت: در استان همدان به ویژه در شهر‌های همدان و ملایر به شدت کمبود زمین برای ساخت مسکن مهر روبرو هستیم. آقای شاهرخی با تاکید بر ضرورت تعادل بخشی به زمین و مسکن در شهر‌های همدان و ملایر گفت: باید تیمی از کارشناسی مجرب در کوتاه مدت برای الحاق هزار هکتار زمین به شهر همدان اعلام نظر کنند.   کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  پیام رئیس دانشگاه پیام نور همدان به مناسبت پیروزی انقلاب
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال