بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 12 ژوئن 2020 | 02:56 ق.ظ
تحول واقعی مستلزم تحول در یادگیری است
تحول واقعی مستلزم تحول در یادگیری است
همدان (پانا) – تنها کلاس محیط یادگیری برای دانش آموز نیست، حیاط مدرسه، راهرو مدرسه و سالن ورزشی مدرسه نیز همه محیط های یادگیری هستند. محسن حاجی میرزایی در مراسم افتتاح استخرهای دانش آموزشی همدان با بیان این که بر اساس ماموریت آموزش و پرورش باید انسان تربیت کنیم، اظهار کرد: مهم ترین نقطه تحول […]

همدان (پانا) – تنها کلاس محیط یادگیری برای دانش آموز نیست، حیاط مدرسه، راهرو مدرسه و سالن ورزشی مدرسه نیز همه محیط های یادگیری هستند. محسن حاجی میرزایی در مراسم افتتاح استخرهای دانش آموزشی همدان با بیان این که بر اساس ماموریت آموزش و پرورش باید انسان تربیت کنیم، اظهار کرد: مهم ترین نقطه تحول در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش انتقال از آموزش به تربیت است.
حاجی میرزایی افزود: در این قسمت سند، ما به جای کلاس، محیط یادگیری داریم.
وی تصریح کرد: تنها کلاس محیط یادگیری برای دانش آموز نیست، حیاط مدرسه، راهرو مدرسه و سالن ورزشی مدرسه نیز همه محیط های یادگیری هستند.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این که همه دنیا در حال تلاش برای پیشرفت هستند، اظهار کرد: تکاپوی مستمر انسان ها و جامعه برای بهتر زیستن بوده و است.
حاجی میرزایی تحول واقعی را مستلزم تحول در یادگیری دانست و افزود: آدم ها همانطور عمل می کنند که آموخته اند.
وی گفت: مدرسه کانون اصلی یادگیری است و هیچگاه از بین نمی رود.
وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: راه‌اندازی استخر دانش‌آموزی در تأمین سلامت دانش آموزان بسیار موثر است، احداث چنین پروژه های ورزشی برای این است که فضاهای مناسب در اختیار دانش‌آموزان قرار گیرد و همچنان که به تربیت روح آنها و جنبه‌های علمی و فناوری و عرصه های مختلف می‌پردازیم به موضوع سلامت جسمی آنها توجه می‌شود.

خبر جدید  سفر وزیر آموزش‌ و پرورش به همدان

فضاهای ورزشی محیط های یادگیری وزیر آموزش و پرورش محسن حاجی میرزایی
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال