بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 12 ژوئن 2020 | 02:56 ق.ظ
تحول واقعی مستلزم تحول در یادگیری است
تحول واقعی مستلزم تحول در یادگیری است
همدان (پانا) – تنها کلاس محیط یادگیری برای دانش آموز نیست، حیاط مدرسه، راهرو مدرسه و سالن ورزشی مدرسه نیز همه محیط های یادگیری هستند. محسن حاجی میرزایی در مراسم افتتاح استخرهای دانش آموزشی همدان با بیان این که بر اساس ماموریت آموزش و پرورش باید انسان تربیت کنیم، اظهار کرد: مهم ترین نقطه تحول […]

همدان (پانا) – تنها کلاس محیط یادگیری برای دانش آموز نیست، حیاط مدرسه، راهرو مدرسه و سالن ورزشی مدرسه نیز همه محیط های یادگیری هستند. محسن حاجی میرزایی در مراسم افتتاح استخرهای دانش آموزشی همدان با بیان این که بر اساس ماموریت آموزش و پرورش باید انسان تربیت کنیم، اظهار کرد: مهم ترین نقطه تحول در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش انتقال از آموزش به تربیت است.
حاجی میرزایی افزود: در این قسمت سند، ما به جای کلاس، محیط یادگیری داریم.
وی تصریح کرد: تنها کلاس محیط یادگیری برای دانش آموز نیست، حیاط مدرسه، راهرو مدرسه و سالن ورزشی مدرسه نیز همه محیط های یادگیری هستند.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این که همه دنیا در حال تلاش برای پیشرفت هستند، اظهار کرد: تکاپوی مستمر انسان ها و جامعه برای بهتر زیستن بوده و است.
حاجی میرزایی تحول واقعی را مستلزم تحول در یادگیری دانست و افزود: آدم ها همانطور عمل می کنند که آموخته اند.
وی گفت: مدرسه کانون اصلی یادگیری است و هیچگاه از بین نمی رود.
وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: راه‌اندازی استخر دانش‌آموزی در تأمین سلامت دانش آموزان بسیار موثر است، احداث چنین پروژه های ورزشی برای این است که فضاهای مناسب در اختیار دانش‌آموزان قرار گیرد و همچنان که به تربیت روح آنها و جنبه‌های علمی و فناوری و عرصه های مختلف می‌پردازیم به موضوع سلامت جسمی آنها توجه می‌شود.

خبر جدید  بیست واحد صنایع تبدیلی با هدف کسب پایلوت تولید نشاسته در کشور

فضاهای ورزشی محیط های یادگیری وزیر آموزش و پرورش محسن حاجی میرزایی
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال