بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 11 دسامبر 2020 | 16:50 ب.ظ
تمدید محدودیتهای کرونایی، یک هفته دیگر در همدان
تمدید محدودیتهای کرونایی، یک هفته دیگر در همدان
مه گرفتگی شدید در جاده‌های برون شهری استان همدان، موجب محدودیت و کاهش دید افقی رانندگان تا ۲۰ متر شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز همدان ، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان همدان گفت: استان همدان به لحاظ همه گیری بیماری کرونا در وضعیت نارنجی قرار گرفت و برهمین اساس شاهد اعمال یک سری محدودیت‌های خاص در فعالیت صنوف، حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی و همچنین تردد خودرویی در سطح شهرستان‌های استان بودیم.
اسدالله ربانی مهر افزود: با توجه به اینکه همه شهر‌های استان همدان در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند، اعمال محدودیت‌های ابلاغ شده همچنان ادامه دارد و از روز شنبه ۲۲ آذر نیز برای مدت یک هفته دیگر (تا ۲۹ آذر) اجرای محدودیت‌های فعلی تکرار می‌شود.
او گفت: تمام محدودیت‌های هفته آینده بر اساس محدودیت‌های فعلی سطح استان تمدید می‌شود و تغییر خاصی در شکل و نوع اعمال محدودیت‌ها وجود ندارد.
 شرایط نارنجی بسیار شکننده بوده و احتمال بازگشت به شرایط قرمز کرونایی زیاد است بنابراین نباید با بی توجهی به توصیه‌های بهداشتی از جمله حضور در مراسم و دورهمی‌های خانوادگی زمینه ساز بازگشت به شرایط بحرانی شد. با توجه به اینکه همه شهر‌های استان همدان در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند، اعمال محدودیت‌های ابلاغ شده همچنان ادامه دارد و از روز شنبه ۲۲ آذر نیز برای مدت یک هفته دیگر (تا ۲۹ آذر) اجرای محدودیت‌های فعلی تکرار می‌شود.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان همدان افزود: به طور قطع با همکاری مطلوب مردم در پرهیز از برگزاری و حضور در تجمعات و دورهمی‌های خانوادگی و همچنین رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی، می‌توان شاهد تغییر شرایط استان از نارنجی به زرد و در نهایت وضعیت سفید باشیم.

خبر جدید  تولید روزانه ۳۰۰ تُن آرد در رزن

 استاندار همدان پس از پایان محدودیت‌های گسترده ۲ هفته‌ای مقابله با کرونا در سطح کشور و استان، اعلام کرد که این استان از وضعیت قرمز خارج و در شرایط نارنجی قرار گرفته و برهمین اساس فعالیت گروه‌های شغلی یک و ۲ در سطح شهرستان‌های تابعه استان مجاز است.

‍  درهمین ارتباط فعالیت مشاغل گروه سه و چهار در استان همچنان ممنوع است. تمام شهر‌های استان همدان از وضعیت قرمز کرونا خارج و در وضعیت نارنجی قرار دارند. ورود خودرو‌های دارای پلاک غیر بومی به شهر‌های وضعیت نارنجی کرونایی ممنوع است .همچنین خودرو‌های بومی نیز مجاز به خروج از این شهر‌ها به دیگر مقاصد نیستند.

خبر جدید  انسداد هزار و ۱۶۳ چاه غیرمجاز در کبود راهنگ

استاندار همدان همچنین گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا،  تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا چهار صبح در شهر‌های با وضعیت نارنجی و دارای جمعیت بالای ۲۰۰ هزار نفر ممنوع است.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها:
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال