بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 مارس 2020 | 13:55 ب.ظ
دانشجویان بسیجی، همدان را ضدعفونی کردند
دانشجویان بسیجی، همدان را ضدعفونی کردند
مسئول کارگاه تولید محلول ضدعفونی کننده دانشگاه صنعتی همدان گفت: نیمه شب ۲۰ اسفند، دانشجویان همدانی به ضدعفونی شهر به وسیله تجهیزات سپاه پاسداران پرداختند.

علی معتبرنیا، مسئول کارگاه تولید محلول ضدعفونی کننده دانشگاه صنعتی همدان که زیر نظر ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا استان همدان به فعالیت مشغول است، در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: نیمه شب ۲۰ اسفند، دانشجویان همدانی به ضدعفونی شهر پرداختند.

معتبرنیا در ادامه گفت: تمامی اتوبوس ها، پمپ بنزین و تعدادی از مناطق مرکزیی و پرترددو پرخظر شهر توسط ۳ گروه ۱۰ نفره از بسیج دانشجویی گندزدایی شدند.

خبر جدید  ساخت ضدعفونی کننده خانگی در دانشگاه بوعلی همدان

این دانشجوی دانشگاه صنعتی همدان در ادامه افزود: این اقدام با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات جنگ نوین سپاه پاسداران انجام گرفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ستاد مبارزه با کرونا در همدان آماده هرگونه عملی برای پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس بوده و از هیچ کاری کوتاهی نخواهد کرد. همچنین دانشجویان داشنگاه صنعتی همدان درصدد تولید و توزیع محلول ضدعفونی کننده‌ای هستند که در صورت امکان وو کسب مجوز از سازمان غذا و دارو برای گرفتن کارگاهی بزرگ تر، می‌توانند این محلول را به تولید انبوه نیز برسانند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  آسیب‌های زندگی دانشجویی در ایران بررسی شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال