بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020 | 20:14 ب.ظ
دانشجویان مطالبه گر پیام نور همدان به همراه شهردار منطقه ۳ از پروژه‌های شاخص بازدید کردند
دانشجویان مطالبه گر پیام نور همدان به همراه شهردار منطقه ۳ از پروژه‌های شاخص بازدید کردند
مسئول مطالبه گری بسیج دانشجویی پیام نور همدان گفت: یکی از وظایف ما رصد پروژه‌ها است که تیم مطالبه گری دانشگاه در راستای این وظیفه، بازدیدی با حضور شهردار منطقه ۳ از پروژه‌های شاخص منطقه انجام داد.

امیرحسین طالبی، مسئول مطالبه گری بسیج دانشجویی پیام نور همدان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: با توجه به رویکرد مطالبه گری بسیج دانشجویی پیام نور همدان از مسئولین شهری، یکی از وظایف ما رصد پروژه‌ها است که تیم مطالبه گری دانشگاه در راستای این وظیفه، بازدیدی با حضور شهردار منطقه ۳ از پروژه‌های شاخص منطقه انجام داد.

خبر جدید  حضور دانشجویان درگیر سیل در دانشگاه بوعلی با یک هفته تأخیر بلامانع است

طالبی افزود: یکی از پروژه‌های مهم منطقه ۳ احداث پارک ۶ هکتاری گلستان است که تا چند ماه آینده فاز اول به بهره برداری می‌رسد و سرانه فضای سبز در منطقه افزایش پیدا می‌کند. بازگشایی معبر بلوار قدر از دیگر پروژه‌های مهم منطقه ۳ هست که در حال انجام است، همچنین احداث کندرو بلوار امام (ره) به روان سازی ترافیک در بلوار امام (ره) کمک شایانی می‌کند.

خبر جدید  اردو‌های گروه جهادی شهید سیاهکالی از بهمن ادامه پیدا می‌کند

این عضو بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور همدان خاطرنشان کرد: شهردار منطقه ۳ در چند مدت اخیر عملکرد قابل قبولی داشته و به طور کل پروژه‌های فعال و پویایی در سطح منطقه در حال انجام است که رضایت مندی شهروندان را به دنبال داشته است.

وی تاکید کرد: مشارکت شهروندان لازمه توسعه مدیریت شهری است. شهروند در مقابل مدیران شهری هم دارای حق است و هم تکلیف؛ باور متقابل این موضوع می‌تواند باعث جلب مشارکت شود و به توانایی‌های مدیریت شهری بیفزاید.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  مطالبه‌گری شهری تشکل‌های دانشجویی از شهرداری همدان ادامه دارد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال