بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 | 07:54 ق.ظ
ستاد اربعین بسیج دانشجویی همدان از ۲۳ شهریور آغاز به کار می‌کند
ستاد اربعین بسیج دانشجویی همدان از ۲۳ شهریور آغاز به کار می‌کند
مسئول ستاد اربعین بسیج دانشجویی همدان گفت: از ۲۳ شهریور مکان دفتر ستاد برای خدمت به زائران اباعبدالله (ع) آماده است و می‌توانیم پذیرای داوطلبان حضور در پیاده روی اربعین باشیم.

ابوالفضل حاصلی، مسئول ستاد اربعین بسیج دانشجویی همدان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با آغاز فعالیت‌های این ستاد برای اربعین امسال گفت: فضایی که امسال از سوی سازمان بسیج دانشجویی به ما ابلاغ شده این بوده که اعزام خواهران دانشجو به صورت منسجم و به همراه روحانی و استادان مطرح استانی صورت گیرد.

حاصلی افزود: همچنین به ما گفته شده که اعزام دانشجویان پسر نیز به صورت گروه‌های ۵ تا ۱۰ نفره و به مواکب استان باشد.

مسئول ستاد اربعین بسیج دانشجویی همدان بیان کرد: به احتمال زیاد هم خواهران و هم برادران را به صورت کاروانی اعزام کنیم و ظرفیت‌های این شکل اعزام در بسیج دانشجویی همدان فراهم است.

خبر جدید  وظیفه ما معرفی دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی است

وی بیان کرد: از ۲۳ شهریور مکان دفتر ستاد برای خدمت به زائران اباعبدالله (ع) آماده است و می‌توانیم پذیرای داوطلبان حضور در پیاده روی اربعین باشیم.

حاصلی با بیان اینکه تاریخ ثبت نام دانشجویان از سوی ستاد اربعین به صورت شفاهی اعلام شده، از روز اول ماه صفر در سایت سماح است، گفت:، اما در حال رایزنی هستیم که دانشجویان بتوانند پس از عاشورا مراحل ثبت نام را در این سایت طی کنند و نیازی به پرداخت وثیقه نباشد.

خبر جدید  دانشگاه بوعلی در فهرست دانشگاه‌های مؤثر دنیا قرار دارد / پذیرش دانشجوی D۸ بدون محدودیت

وی با اشاره به حذف ویزای عراق، گفت: مبلغ بیمه ۲۲ هزار تومان است که هنگام ثبت نام در سایت سماح باید پرداخت شود.

مسئول ستاد اربعین بسیج دانشجویی همدان به رایزنی با مسئولان دانشگاه‌های این استان اشاره کرد و گفت: جلساتی با مسئولان دانشگاه‌های برگزار شده و این جلسات ادامه دارد تا غیبت‌های دانشجویان موجه شود و امتحانات میان ترم در ایام اربعین لغو شود.

وی به برنامه ریزی‌های فرهنگی ویژه کاروان‌های پیاده روی اربعین اشاره و خاطرنشان کرد: فعلا این برنامه‌های در مرحله پرداخت و تایید است و پس از مرتب شدن، به اطلاع دانشجویان می‌رسد.

خبر جدید  120 نفر از دانشجویان جهادگر همدانی در پلدختر مشغول امدادرسانی هستند

حاصلی با بیان اینکه کمیته ویزا از امسال در ستاد اربعین بسیج دانشجویی همدان حذف شده، گفت: دو کمیته جدید تعریف کرده ایم که بحث ثبت نام خادمان مواکب و امور بین الملل را به عهده خواهند داشت.

وی تصریح کرد: کمیته امور بین الملل با دانشجویان غیرایرانی که در دانشگاه‌های همدان مشغول به تحصیل هستند ارتباط گرفته و آنان را وارد مباحث فرهنگی با موضوع زمینه سازی ظهور و جبهه مقاومت می‌کند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال