بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 11 دسامبر 2020 | 22:33 ب.ظ
مه گرفتگی و کاهش دید افقی رانندگان در محورهای برون شهری همدان
مه گرفتگی و کاهش دید افقی رانندگان در محورهای برون شهری همدان
کرونا هربار رنگ عوض میکند و حالا رنگش در همدان نارنجی است!

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز همدان ، رییس پلیس راه استان همدان به رانندگان توصیه کرد: هنگام مه گرفتگی، به علت محدودیت دید، نورپایین را روشن و حرکت کنند تا علاوه بر دیدن مسیر پیش رو، خودرو برای دیگر کاربران جاده قابل مشاهده باشد.

سرهنگ رضا عزیزی با بیان اینکه جاده‌های همدان خیس و لغزنده است از رانندگان خواست در این شرایط با توجه به مه آلود بودن سطح جاده علاوه بر رعایت فاصله طولی، از عجله در رانندگی برای سریع‌تر رسیدن به مقصد پرهیز کنند.

خبر جدید  چگونه در مه رانندگی کنیم؟

او گفت: بستن کمربند ایمنی توسط همه سرنشینان خودرو الزامی است تا در صورت خروج خودرو از مسیر اصلی یا واژگونی، سرنشینان وسیله نقلیه به خارج از وسیله نقلیه پرتاب نشده و به یکدیگر یا شیشه و ستون خودرو برخورد نکنند.

طرح زمستانی پلیس راه از ۲۰ آبان امسال آغاز شد و به مدت سه ماه ادامه دارد. در این مدت، شمار تیم‌های مستقر در سه گردنه برفگیر و سخت‌گذر اسدآباد، همه کسی و آوج با افزایش ۲ برابری به ۶ تیم رسیدند.

خبر جدید  جشن انقلاب جامعه کارگری استان همدان

رییس پلیس راه استان همدان ادامه داد: حضور تیم‌های پلیس راه در گردنه‌ها  ۲۴ ساعته است و علاوه بر این، سه تیم گشتی نیز وضعیت ترافیک، بارندگی، لغزندگی و سوانح احتمالی مسیر‌های شریانی را کنترل می‌کنند.

وی بیان کرد: پیش از آغاز طرح زمستانی پلیس راه و از ۱۵ آبان کنترل وضعیت تجهیزات زمستانی وسایل نقلیه عبوری از جاده‌های این استان به ویژه زنجیرچرخ، سیستم گرمایشی، لاستیک ها، شیشه شور در دستور کار عوامل پلیس راه همدان بوده است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  همدان در رده سوم لیگ برتر هاکی کشور
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال