بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 می 2020 | 08:08 ق.ظ
نشست مجازی با موضوع مشکلات آموزش و پرورش به همراه نماینده منتخب مردم ملایر برگزار شد
نشست مجازی با موضوع مشکلات آموزش و پرورش به همراه نماینده منتخب مردم ملایر برگزار شد
نشست مجازی با حضور فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان و حجت‌الاسلام احد آزادی خواه، منتخب مردم ملایر در یازدهمین مجلس پیرامون مسائل آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، نشست مجازی با حضور فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان و حجت الاسلام والمسلمین احد آزادی خواه، منتخب مردم ملایر در یازدهمین مجلس شورای اسلامی پیرامون مسائل آموزش و پرورش برگزار شد.

حجت الاسلام آزادی خواه در این جلسه ضمن اشاره به اهمیت تحول در نظام تعلیم و تربیت تصریح کرد: طبق قانون ششم توسعه دولت مکلف به اجرای سند تحول، طرح رتبه بندی معلمان و تحول در نظام آموزش و پرورش است. هر چند تلاش‌هایی در این عرصه صورت گرفته است لیکن هنوز در حوزه اجرا ضعیف هستیم.

خبر جدید  ساخت سرای دانشجویی با ظرفیت ۲۵۰ نفر در دانشگاه نهاوند آغاز شد/ اختصاص ۳۰ میلیارد ریال برای احداث

این نماینده منتخب در ادامه با گلایه مندی از طرح خرید خدمات آموزشی افزود: این نوید را می‌دهیم که ان شاءالله در مجلس آینده، شاهد اتفاقات خوب و موثری در عرصه تعلیم و تربیت خواهیم بود.

وی در پایان از فعالین و دغدغه‌مندان در عرصه آموزش و پرورش خواست که مطالبات اساسی و مهم در این عرصه را در اختیار نمایندگان مجلس آینده قرار دهند.

خبر جدید  زمینه حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در ورزش همدان فراهم شود

در ابتدای این جلسه حسن صائبی معاون گفتمان سازی و مطالبه گری همدان، اصلانی، نماینده هسته علمی پردیس شهید باهنر همدان و حمیدرضا قائم پناه دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پیرامون مسئله تحول در آموزش و پرورش، سند تحول بنیادین، خصوصی سازی و طرح خرید خدمات نکاتی را تشریح نمودند.

در این جلسه، حمید رضا قائم پناه بر ضرورت اجرای سند تحول بنیادین تاکید کرد و افزود: مسئله تعلیم و تربیت، مسئله اول نظام ماست. ما در این عرصه نه به اصلاح و تغییر، بلکه به تحول نیازمندیم.

خبر جدید  دانشجویان همدان چگونه با سوغاتی چینی‌ها مقابله می‌کنند

قائم پناه در پایان ضمن اشاره بر عملکرد نادرست رسانه در ضریب بخشیدن به مسئله معیشت معلمان، خاطر نشان کرد: تحول و باز تعریف جایگاه و منزلت معلمی مطالبه جدی ما از مجلس یازدهم خواهد بود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال