بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 11 سپتامبر 2020 | 09:10 ق.ظ
پایان مشکلات آب روستای سولان همدان تا چند ماه آینده / پیگیری دانشجویان همچنان ادامه دارد
پایان مشکلات آب روستای سولان همدان تا چند ماه آینده / پیگیری دانشجویان همچنان ادامه دارد
مسئول مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور همدان گفت: با پیگیری‌هایی که از سمت دانشجویان صورت گرفت، اکنون بعد از حدود ۱۰ ماه شرکت آب و فاضلاب استان به حل این معضل وعده داده است.

امیرحسین طالبی، مسئول مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور همدان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو در خصوص مشکلات مردم روستای سولان استان همدان به دلیل نبود آب آشامیدنی گفت: مردم روستای سولان چند سالی می‌شود که با بی آبی مواجه شده اند؛ با این که آب مهم‌ترین نیاز انسان برای بقا است.

خبر جدید  120 نفر از دانشجویان جهادگر همدانی در پلدختر مشغول امدادرسانی هستند

طالبی با اشاره به ورود جریان دانشجویی از پاییز ۹۸ به این ماجرا گفت: تیم مطالبه‌گری بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور همدان در چندین مرتبه از روستا بازدید کرده و به دغدغه‌های مردم نظارت و به شنیدن مشکلاتشان پرداخته است.

مسئول مطالبه‌گری بسیج دانشجویی پیام نور همدان در ادامه افزود: با پیگیری‌هایی که از سمت دانشجویان صورت گرفت، اکنون بعد از حدود ۱۰ ماه شرکت آب و فاضلاب استان به حل این معضل وعده داده است.

خبر جدید  رقابت ۳ دقیقه‌ای دانشجویان برای دفاع از پایان‌نامه در همدان برگزار شد

وی در پایان تصریح کرد: دانشجویان مطالبه گر بسیج دانشجویی در تلاش هستند که با رصد مشکلات مردمی صدای آن‌ها بوده و با انعکاس معضلات از مسئولین مطالبه گری کنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,
آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال