تاریخ انتشار: چهارشنبه 5 ژوئن 2019 | 20:30 ب.ظ
چرا قطار همدان_تهران راه نمی‌افتد؟
چرا قطار همدان_تهران راه نمی‌افتد؟
نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت گفت: در حال حاضر یک ماه از تعطیلی قطار همدان_تهران می‌گذرد اما تاکنون هیچ‌یک از مسئولان در این رابطه ورود پیدا نکرده است.

 

شعارسال: امیر خجسته، با اشاره به عملکرد ضعیف مسئولان استانی در اداره قطار همدان_تهران، بیان کرد: بر اساس رایزنی‌های صورت گرفته در آغاز سال نو منتظر ارسال ۳ قطار به استان بوده‌ایم؛ متأسفانه از ۳ قطاری که در راه همدان بوده‌اند تنها یکی از آن‌ها به مقصد رسیده است که متأسفانه اکنون فعالیت مناسبی ندارد.

وی با اشاره به هزینه هزار میلیارد تومانی ساخت راه‌آهن همدان، مطرح کرد: متأسفانه وضعیت راه‌آهن استان به‌اندازه‌ای تأسف‌بار است که مدیرکل مربوطه هیچ مکانی برای مستقر شدن ندارد.

خجسته، فعالیت مناسب قطار را از انتظارات مردم دانست و بیان کرد: اگر این روند ادامه پیدا کند و مردم در سردرگمی قطار قرار گیرند به تعطیلی کامل این مهم و ناامیدی مردم منجر می‌شود.

نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در خانه ملت وضعیت فرودگاه استان را نیز همانند راه‌آهن تأسف‌بار دانست و افزود: متأسفانه با وجود هزینه ۸۰ میلیارد تومانی برای بین‌المللی کردن فرودگاه همدان هنوز هیچ فعالیت مناسبی صورت نگرفته و عملاً این پروژه به تعطیلی رسیده است.

خجسته، راه‌اندازی هواپیمای نجف و بغداد را برای استان ضروری دانست.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: ۱۲خرداد۱۳۹۸ ، کدخبر: ۹۸۰۳۱۱۰۴۹۸۴: www.isna.ir

 

خبر جدید  مدیریت و تأمین منابع یارانه‌‌ها باید متمرکز باشد

منبع :: چرا قطار همدان_تهران راه نمی‌افتد؟

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , ,
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال