بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 5 مارس 2019 | 11:25 ق.ظ
‌فرمانداران تقویت و توسعه سالن‌های ورزشی روستایی را در اولویت قرار دهند
‌فرمانداران تقویت و توسعه سالن‌های ورزشی روستایی را در اولویت قرار دهند
معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان گفت: ‌فرمانداران تقویت و توسعه سالن‌های ورزشی روستایی را در اولویت قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، مصطفی آزاد بخت صبح امروز در شورای ورزش همگانی استان با بیان این که در بحث ورزش همگانی با ایدهآلها فاصله داریم، اظهار داشت: ایجاد بستر لازم و فرهنگسازی در این عرصه برعهده مسئولان استان است.

وی با مثبت ارزیابی کردن گزارش عملکرد هیئت ورزشهای همگانی، هیئت ورزشهای عشایری و ورزش بانوان در این جلسه، افزود: در این ۳ حوزه اقدامات خوبی صورت گرفته و معتقدم ورزش روستایی و عشایری فعال بوده و ورزش بانوان با کسب مدالهای متعدد عملکرد خوبی داشته است.

آزادبخت با تقدیر از برگزاری همایشهای پیادهروی توسط هیئت ورزشهای همگانی تاکید کرد: این همایشها باید در تمام شهرستانهای استان برگزار شود.

خبر جدید  همدان| پیست تاریک دره دو هفته مانده به بهار بازگشایی شد/ مشکلات اسکی همدان با انتخاب رئیس رفع می‌شود؟

وی با بیان اینکه حاشیه شهر باید به عنوان هدف اصلی توسعه ورزش مورد توجه شهرداری باشد، عنوان کرد: فرمانداران تقویت و توسعه سالنهای ورزشی روستایی را در اولویت کار خود قرار دهند و یکی از راههای توسعه ورزش همگانی ورود و مشارکت بخش خصوصی و بانکها به این حوزه است.

ازادبخت با تاکید بر نقش محوری بانکها در برگزاری همایشهای پیاده روی تصریح کرد: با توسعه ورزش همگانی و قهرمانی بخش عمدهای از معضلات اجتماعی حل و اوقات فراغت نوجوانان و جوانان به بهترین شکل پر میشود.

وی با تاکید بر توسعه ورزشهای بومی و محلی عنوان کرد: ورزشهای بومی و محلی بخشی از فرهنگ هر منطقه است و باید در حفظ آن کوشید.

خبر جدید  دوری از تفکر انقلابی عامل بروز مشکلات اقتصادی است

آزادبخت در ارتباط با ورزش کارمندی نیز گفت: دستگاهها باید توجه بیشتری به ورزش کارمندی داشته باشند و زمانی را به ورزش کارمندان خود اختصاص دهند.

اجرایی شدن اختصاص یک درصد از اعتبار دستگاهای دولتی به ورزش

در بخش دیگری از جلسه شورای ورزش همگانی استان، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان این که ورزش کردن باید در خانوادههای ایرانی فرهنگ سازی شود اظهار داشت: یکی از راههای افزایش نشاط اجتماعی با کمترین هزینه توسعه ورزش همگانی است.

خبر جدید  مرغداری‌های همدان نگران تامین نهاده‌های خود نباشند

محسن جهانشیر افزود: مردم با حضور در همایشهای کوهپیمایی، پیادهروی و ایستگاههای ورزش صبحگاهی میتوانند نشاط را به خانواده خود تزریق کنند.

وی بر اجرایی شدن قانون اختصاص یک درصد از اعتبار دستگاهای دولتی به امر ورزش تاکید کرد و گفت: اگر یک درصد از اعتبار دستگاههای دولتی به امر توسعه ورزش قهرمانی، ورزش همگانی و ورزش کارمندی اختصاص یابد بسیاری از مشکلات ورزش استان حل میشود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال