بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷ | ۰۱:۴۶ ق.ظ
سایت‌موزه پیاده‌راه میدان امام(ره) همدان تعیین‌تکلیف شود
سایت‌موزه پیاده‌راه میدان امام(ره) همدان تعیین‌تکلیف شود رئیس شورای اسلامی شهر همدان با گلایه از عدم پیشرفت سایت‌موزه پیاده‌راه امام خمینی(ره) شهر عنوان کرد: باید این پروژه شهری اثرگذار هرچه سریعتر تعیین‌تکلیف شود.

شعارسال: رئیس شورای اسلامی شهر همدان با گلایه از عدم پیشرفت سایت‌موزه پیاده‌راه امام خمینی(ره) شهر عنوان کرد: باید این پروژه شهری اثرگذار هرچه سریعتر تعیین‌تکلیف شود.

کامران گردان ظهر چهارشنبه در کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر همدان که با محوریت بررسی طرح جامع گردشگری برگزار شد، گفت: شهروندان همدانی انتظار دارند که این سایت‌موزه به سرانجام برسد.

وی اعلام کرد: با پیگیری امور باید مقصر تأخیر در اجرای این پروژه مشخص شود و اگر هر یک از ۳ نهاد شهرداری، میراث فرهنگی و راه وشهرسازی مقصر هستند؛ باید این مهم اعلام شود چراکه این پروژه آبروی شهر است.

گردان همچنین پیشنهاد داد: با توجه به اینکه در حال تدوین بودجه ۹۸ شهرداری همدان هستیم؛ در صورتی که این پروژه با مشکل مالی مواجه است، شهرداری راهکار اجرایی را به شورای شهر ارائه دهد.

وی در ادامه گفت: باید از نظرات تمامی صاحبنظران و کارشناسان و اساتید به ویژه در حوزه گردشگری در قالب اتاق فکر در مدیریت شهری بهره‌مند شد تا کمک حال شهر و شهروندان باشند.

گردان با تأکید بر اینکه شورا و شهرداری در مباحث گردشگری و سرمایه‌گذاری برای جذب گردشگران و سرمایه‌گذاران مصمم است، بیان کرد: توسعه شهر همدان همراه با ایجاد امکانات بیشتر برای گردشگری به درآمد سرانه بیشتری ختم می شود.

گردان با بیان اینکه طی سال‌های اخیر تعامل مدیریت شهری همدان با دستگاه‌های اجرایی استان مناسب بوده است، گفت: برخی از استانها با اختلافات عمیق بین مدیریت شهری و میراث فرهنگی روبرو هستند و قوانین میراث چوبی بر سر مدیریت شهری بوده؛ اما تعامل میراث فرهنگی، شورا و شهرداری همدان موجب شده تا مدیریت شهری بدون مانع، امور شهر را پیش ببرد.

رئیس شورای شهر همدان با اشاره به جاذبه های توریستی موضوعی و مفهومی، اظهار کرد: می‌توانیم با ایجاد المان‌های مفهومی و ماندگار در شهر، این موارد را به سرمایه تبدیل کنیم.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته ازخبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار: ۱۲دی ۱۳۹۷ ، کدخبر: ۴۵۰۲۶۳۰،www.mehrnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال