بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۱:۴۴ ق.ظ
راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه وفاداری مردم به نظام است
راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه وفاداری مردم به نظام است همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تقدیر از حضور پرشور مردم ولایتمدار استان در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن گفت: این حضور حداکثری نشانه اتحاد اقشار مختلف مردم و وفاداری آنها به انقلاب، نظام و ارزش های اسلامی است.

به گزارش ایرنا، آیت الله محمدی غیاث الدین طه محمدی در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه همدان اظهار داشت: مردم با حضور پرشور در جشن ۴۰ سالگی انقلاب با آرمان های امام راحل تجدید بیعت کردند و نشان دادند در برابر نقشه های شوم دشمن ایستادگی می کنند.
وی با محکوم کردن حادثه تروریستی زاهدان گفت: دشمنان انقلاب در نشست ورشو از این حادثه تلخ خوشحال بودند و این نشان از رذالت و پستی آنها دارد.
آیت الله طه محمدی اضافه کرد : وقتی مردم برای نظام و انقلاب همچنان در مقابل فتنه های دشمنان ایستادگی می کنند مسئولان نیز نباید برای رفع مشکلات اقتصادی کوتاه بیایند.
امام جمعه همدان با انتقاد از افزایش قیمت کالاهای اساسی به خصوص گوشت و احتمال دست داشتن برخی دشمنان در به وجود آمدن شرایط موجود، اظهار داشت: وقتی دشمن تا این حد خبیث است ما نباید خواب باشیم.
وی حادثه تروریستی زاهدان را از فتنه های دشمن دانست و با بیان اینکه دشمن اگر از یک نقطه عبور می کند، به طور حتم در آن جهت ضعف داشته ایم، خواستار بررسی نقاط ضعف برای جلوگیری از تکرار اینچنین حوادثی شد.
آیت الله محمدی گفت: دشمن می خواهد شیرینی معجزه ۴۰ سالگی انقلاب را در کام مردم تلخ کند اما خیلی از فتنه ها با هوشیاری مردم و مسئولان باطل می شوند.
وی با تاکید بر اینکه کمی به ضعف ها بپردازیم افزود: رییس جمهوری ایران و روسای جمهور ترکیه و روسیه برای رفع گرفتاری های مردم سوریه نشست مشترکی دارند که امیدواریم به نتیجه برسد.
۷۵۲۳/۲۰۹۰


منبع :: http://www.irna.ir

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال