بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۹:۳۷ ب.ظ
آماده باش ۶۱ گروه عملیاتی از آتش نشانان همدان برای تامین ایمنی
آماده باش ۶۱ گروه عملیاتی از آتش نشانان همدان برای تامین ایمنی همدان – رئیس سازمان آتش نشانی همدان از آمادگی آتش نشانان همدان برای تأمین ایمنی شهروندان در روزهای پایانی سال خبر داد و گفت: ۶۱ گروه عملیاتی برای تأمین ایمنی شهروندان در آماده باش هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان، محمدرضا بیاناتی با اشاره به اینکه ۱۰ ایستگاه و ۱۰۱ نیروی عملیاتی و فرماندهی مستقر و ۶۰ نیروی پشتیبان در قالب ۶۱ گروه عملیاتی برای تأمین ایمنی شهروندان در شب چهارشنبه سوری در وضعیت آماده باش به سر می‌برند، گفت: علاوه بر این با توجه شلوغی و ازدحام جمعیت در منطقه بازار و هسته مرکزی شهر ۲ گروه عملیاتی سیار از ۲۴ اسفند در میدان امام خمینی و حوالی بازار مستقر خواهد شد.

وی با اشاره به استقرار دست کم ۵ گروه کامل آتش نشانی در نقاط شلوغ و پرتردد شهر همدان در شب چهارشنبه سوری تصریح کرد: علاوه بر ایستگاههای ثابت ده گانه و ایستگاه‌های موقت گروه‌های موتور سوار آتش نشانی نیز در این شب و همچنین روز سیزدهم فروردین در سطح شهر گشت زنی خواهند کرد.

محمد رضا بیاناتی همچنین گفت: ۴ گروه عملیاتی برای تأمین ایمنی بیشتر در محدوده باغ بهشت و اطراف آن از جمله پل شهید یزداندوست (بابک) مستقر خواهند شد و همزمان گروه‌های موتوری نیز در آن محدوده به گشت زنی خواهند پرداخت.

وی با اشاره به حجم بالای تردد شهروندان در روز ۱۳ فروردین به اطراف شهر همدان تصریح کرد: در این روز نیز علاوه بر آماده باش کامل نیروهای عملیاتی مستقر در ایستگاه‌های ده گانه و گشت زنی گروه‌های آتش نشانی موتور سوار ۵ ایستگاه عملیاتی موقت در میدان فرودگاه، میدان و جاده گنجنامه و جاده سد اکباتان برای تأمین هر چه بیشتر ایمنی شهروندان و مسافران نوروزی برقرار خواهد شد.

کد خبر ۴۵۶۷۳۷۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال