بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۱ ق.ظ
اعمال محدودیت‌های ترافیکی پنجشنبه و جمعه آخر سال در همدان
اعمال محدودیت‌های ترافیکی پنجشنبه و جمعه آخر سال در همدان همدان – رئیس پلیس راهور استان همدان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی پنجشنبه و جمعه آخر سال در همدان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی فکری با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی روز پنج شنبه و جمعه آخر سال، گفت: با توجه به حضور شهروندان در گلزارهای شهدا و زیارت اهل قبور برابر سنت دیرینه پلیس راهور استان در راستای پیشگیری از ایجاد گره‌های ترافیکی و وقوع تصادفات احتمالی نسبت به اجرای طرح ترافیکی ویژه اقدام کرده است.

وی گفت: بر این اساس ورودی تمام خودروها از سمت بلوار آیت الله موسوی به سمت بلوار بهشت است و سایر ورودی‌ها در بلوار بهشت مسدود خواهد بود.

رئیس پلیس راهور استان همدان بابیان اینکه مسیر خروجی از سمت انتهای باغ بهشت به سمت میدان امام حسن (ع) است، گفت: مسیر داخل باغ بهشت نیز یک طرفه و از سمت ورودی باغ بهشت به سمت انتهای آن است و مسیر زیر پل تقاطع بهشت بسته و مسدود خواهد بود و امکان گردش به چپ وجود ندارد.

وی با بیان اینکه شهروندانی که قصد تردد به سمت میدان رسالت و پیشاهنگی را دارند باید مسیر خود را به سمت میدان امام حسین (ع) ادامه و از آنجا از مسیرهای جایگزین استفاده کنند، گفت: تردد کامیون‌ها و تریلرها به جز مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ امروز پنج شنبه تا ساعت ۱۹ امروز و از ساعت ۸ تا ۱۳ روز جمعه از بلوار یادگار امام (ره) به سمت تقاطع بابک، میدان عاشورا به سمت میدان امام حسین (ع)، میدان امام حسین (ع) به سمت میدان امام حسن (ع) و جاده ملایر ممنوع است.

رئیس پلیس راهور استان همدان اضافه کرد: در داخل محوطه باغ بهشت پارکینگ مناسبی برای توقف وسایل نقلیه وجود دارد و از شهروندان تقاضا می‌شود از وسایل نقلیه عمومی پیش بینی شده استفاده کنند و در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی، وسیله نقلیه خود را در پارکینگ‌ها متوقف کرده و با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری لازم را داشته باشند.

کد خبر ۴۵۶۷۳۵۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال