بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۹:۲۴ ب.ظ
ویژگی‌های اخلاقی "حجت الاسلام شعبانی" سبب افزایش وحدت و همدلی در همدان می‌شود
ویژگی‌های اخلاقی "حجت الاسلام شعبانی" سبب افزایش وحدت و همدلی در همدان می‌شود سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه حجت الاسلام شعبانی با تکیه بر توان اخلاقی و علمی بالایی که دارند می‌توانند در استان منشا اثر باشند گفت:ویژگیهای علمی و اخلاقی "حجت الاسلام شعبانی" سبب افزایش وحدت و همدلی در همدان می شود.

حجت الاسلام احد آزادی خواه در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در همدان، با اشاره به انتصاب حجت الاسلام شعبانی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان اظهار داشت: جایگاه نماینده ولی فقیه در استانها ظرفیت سرشار، مستعد و بینظیری برای ایجاد هماهنگی، همدلی، شناسایی منابع انسانی، تقویت بنیه نیروهای انقلابی و ترویج و تبلیغ آموزههای دینی است.

وی با با بیان اینکه اقدام رهبر معظم انقلاب مبنی بر انتخاب یک فرد جوان به عنوان نماینده خودشان در استان همدان میتواند بهترین ظرفیت برای تحقق مواردی باشد که بیان کردم، افزود: با شناختی که حجت الاسلام شعبانی دارم معتقدم ایشان با تکیه بر توان اخلاقی و علمی بالایی که دارند میتوانند در استان منشا اثر باشند.

نماینده مردم ملایر در مجلس با تاکید براینکه حجت الاسلام شعبانی میتوانند در نیروهای انقلابی و جریانهای همسو با انقلاب اسلامی وحدت رویه ایجاد کنند، ابراز کرد: ایشان میتوانند در افزایش روحیه وحدت، اخوت و همدلی در استان کمک کنند.

وی تصریح کرد: نماینده جدید رهبر معظم انقلاب در استان همدان میتواند بر اقدامات تبلیغی، فرهنگی، سیاسی و غیره نظارت عالیه داشته و از ظرفیتهای استان مانند بازارو اصناف، تفکر بسیجی و انقلابی، فضاهای علمی، حوزههای علیمه وغیره استفاده کنند.

آزادیخواه با تاکید براینکه اگرچه زحمات و خدمات آیت الله محمدی در استان قابل تحسین و تقدیر است، عنوان کرد: ما در استان خلاها و نارساییهایی داشتیم که حتما در دوران نمایندگی حجت الاسلام شعبانی در استان همدان و با توجه به تفکر انقلابی و روحیه مردمی که ایشان دارند، برطرف میشود.

وی با تشریح ویژگیها و ظرفیتهای موجود در استان افزود: استان همدان استانی فرهنگی، اخلاقی و معنوی است و انتصاب یک فرد جوان به عنوان نماینده ولی فقیه در استان میتواند برای دیگر استانها نیز الگو شود.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال