بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۸ ب.ظ
متهم سابقه دار پس از ۲۱ فقره سرقت دستگیر شد
متهم سابقه دار پس از ۲۱ فقره سرقت دستگیر شد همدان- ایرنا- جانشین انتظامی استان همدان گفت: سارق سابقه دار پیس از ۲۱ فقره سرقت وسایل داخل خودرو توسط ماموران کلانتری ۱۹ شهرک فرهنگیان دستگیر شد.

فرامرز به گذر روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ماموران انتظامی کلانتری ۱۹ شهرک فرهنگیان در هنگام گشت زنی، فردی را در حال بازکردن پخش یک خودرو مشاهده و بی درنگ برای بررسی موضوع به وی نزدیک شدند.
وی افزود: متهم با مشاهده ماموران سعی در فرار داشت که با واکنش به موقع پلیس، دستگیر شد و پس از بررسی مقدماتی مشخص شد این مرد ۳۴ ساله در حال سرقت پخش خودرو بود.
جانشین انتظامی استان همدان ادامه داد: متهم پس از انتقال به مقر انتظامی مورد بازجویی قرار گرفت و با بررسی سوابق او مشخص شد که از متهمان سابقه دار و حرفه ای در زمینه سرقت دستگاه ضبط و پخش است.
سرهنگ به گذر افزود: در ادامه تحقیقات رد پای متهم در بیشتر سرقت های اخیر محدوده شهرک فرهنگیان به دست آمد که متهم با توجه به مستندات پلیس به ۲۱ فقره سرقت ضبط و باند از داخل خودروها اعتراف کرد.
وی اضافه کرد: سه مالخر اموال مسروقه نیز در ادامه تحقیقات شناسایی شدند که با هماهنگی قضایی این افراد که فروشنده لوازم تزئینی و ضبط و پحش خودرو بودند دستگیر شدند.
۷۵۲۶/۲۰۸۷


منبع :: http://www.irna.ir

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال