بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۲ ب.ظ
ترافیک در همدان سنگین است
ترافیک در همدان سنگین است همدان- ایرنا – رییس پلیس راه استان همدان گفت: به علت پایان موج دوم مسافرت ها و بازگشت مسافران نوروزی، هم اکنون ترافیک سنگینی در جاده های این استان حاکم است.

سرهنگ رضا عزیزی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ترافیک از ایست و بازرسی شهید زارعی واقع در جاده همدان- کرمانشاه تا ورودی آزاد راه تهران سنگین است.
وی اضافه کرد: ترافیک در محور همدان – کرمانشاه و آزاد راه همدان – ساوه نیمه سنگین و دیگر محورها شامل ملایر – اراک، آورزمان – نهاوند، جاده قدیم همدان – ساوه و جاده های به سمت رزن پرحجم است.
رییس پلیس راه استان همدان با تاکید بر اینکه رانندگان در مسیرهای پرترافیک با صبر و حوصله تردد کنند تا دچار سانحه نشوند گفت: وضعیت ترافیک جاده های این استان از پایان روز جمعه روان و به حالت عادی بازمی گردد.
عزیزی توصیه کرد: با توجه به نشست زمین در گردنه اسدآباد و پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارندگی در این استان، رانندگان در حال تردد از همدان، هر چه سریعتر از این استان عبور کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به رانش زمین و بارش باران احتمال فراهم نشدن امکان تردد از گردنه اسدآباد و قطع شدن مسیر وجود دارد .
۷۵۲۶/۲۰۹۰


منبع :: http://www.irna.ir

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال