بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۹ ب.ظ
دستگیری ۲۵ سارق در نتیجه اجرای طرح‌های نوروزی پلیس در نهاوند
دستگیری ۲۵ سارق در نتیجه اجرای طرح‌های نوروزی پلیس در نهاوند نهاوند – فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری ۲۵ سارق و کشف ۷۵ فقره سرقت در نتیجه اجرای طرح‌های انتظامی این شهرستان در ایام نوروز و تعطیلات خبر داد.

سرهنگ شااحمد ساکی در گفتگو با خبرنگار مهر از دستگیری ۲۵ سارق و کشف ۷۵ فقره سرقت در نتیجه اجرای طرح‌های انتظامی این شهرستان در ایام نوروز و تعطیلات خبر داد.

وی اظهار داشت: کارکنان انتظامی شهرستان نهاوند در ایام نوروز با استفاده از توان، استعداد و امکانات در اختیار، طرح‌های انتظامی و پیشگیرانه در حوزه‌های مختلف جرایم را در دستور کار خود قرار داده و در این خصوص از تمام ظرفیت‌های بالفعل خود استفاده و نتایج مطلوبی را به دست آوردند.

وی در ادامه افزود: دستگیری ۲۵ سارق و ۴۰ معتاد و خرده فروش مواد مخدر، کشف ۷۵ فقره سرقت، ۳ دستگاه خودروی سرقتی و ۴ دستگاه موتورسیکلت سرقتی، ۵۴۰ عدد انواع قرص‌های روان گردان، بیش از ۴ هزار و ۲۰۰ عدد محصولات ضد فرهنگی و مقادیری انواع مواد مخدر و توقیف ۶۷ دستگاه موتورسیکلت و ۵۵ دستگاه خودروی متخلف و مزاحم از جمله نتایج اجرای طرح‌ها بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با اشاره به جدیت و تلاش پلیس نهاوند در ایام مختلف سال و ایام خاصی همچون تعطیلات عید نوروز تصریح کرد: بر اساس این روند پیش بینی شده اولویت‌های اجرایی و شاخص‌های مد نظر در حوزه‌های مختلف جرم و آسیب‌های اجتماعی به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

کد خبر ۴۵۸۴۱۳۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال