بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۹:۲۶ ب.ظ
۱۸۷۹ سفر نوروزی در ملایر ثبت شد
۱۸۷۹ سفر نوروزی در ملایر ثبت شد همدان- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر گفت: از ۲۵ اسفند سال گذشته تا پایان روز ۱۷ فروردین امسال یکهزار و ۸۷۹ سفر از مبداء ملایر به نقاط مختلف کشور همچون تهران، اصفهان، کرج، همدان، نهاوند، تویسرکان و اهواز انجام شد.

سید اسماعیل صفوی زاده روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در طرح نوروزی امسال روزانه ۲۰ دستگاه اتوبوس مسافران نوروزی را جابجا کردند که میانگین جابجایی مسافران در پایانه ملایر به تهران روزانه یکهزار تن بود.
وی افزود: در پایانه ملایر به همدان نیز ۲۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌ بوس و ۶۰ دستگاه سواری برای جابجایی مسافران نوروزی به همدان و تویسرکان فعال بودند.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر ادامه داد: ‌حدود ۷۰ دستگاه مینی ‌بوس و سواری نیز در محورهای روستایی و شهری از پایانه ملایر به همدان کار جابجایی مسافران نوروزی را انجام دادند.
صفوی زاده بیان کرد: در نوروز امسال ۲۴ هزار و ۲۷۶ مسافر از این شهرستان به نقاط مختلف کشور جابجا شدند که امسال نسبت به سال گذشته در جابجایی مسافر رشد داشتیم.
وی گفت: در مجموع نوروز امسال شاهد افزایش ۱۰ درصدی جابجایی مسافران و تعداد سفرهای نوروزی در این شهرستان بودیم.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر اضافه کرد: هفت مجتمع خدماتی و رفاهی بین راهی در محورهای ارتباطی ملایر و مرکز معاینه فنی سنگین به صورت شبانه روزی در این شهرستان فعال و مشغول ارایه خدمات به مسافران بودند.
صفوی زاده همچنین به دیگر اقدامات در طرح نوروزی اشاره کرد و گفت: همزمان با بارش های بی سابقه ای که در ایام نوروز رخ داد، ۶۴ نیروی راهداری با ۴۲ دستگاه ماشین آلات به صورت شبانه روزی در پنج راهدارخانه ملایر مستقر و آماده ارایه خدمات به مسافران بودند.
وی لکه‌ گیری آسفالت در محورهای اصلی، شستشوی علایم، پاکسازی حاشیه جاده ها، گشت کنترل محورها به صورت روزانه در تمامی مسیرها، بازدید از ترمینال‌ها و مجتمع ‌های بین راهی و خدماتی و بازدید از پل ها و جاده های روستایی را از دیگر اقدامات این نهاد برشمرد.
۷۵۲۸/۲۰۹۰


منبع :: http://www.irna.ir

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال