بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۲:۱۳ ق.ظ
همدان| فرهنگیان تویسرکان به کمک سیل‌زدگان لرستان شتافتند
همدان| فرهنگیان تویسرکان به کمک سیل‌زدگان لرستان شتافتند مدیرکل آموزش و پرورش تویسرکان گفت: فرهنگیان این شهرستان با اتحاد و همدلی مثال‌زدنی و جمع‌آوری اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان به یاری هموطنانمان در پلدختر و معمولان شتافتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تویسرکان، جواد اسدبیگی عصر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش تویسرکان اظهار داشت: کمکهای جمعآوریشده برای هموطنان سیلزده از سوی جامعه فرهنگیان تویسرکان شامل ۵۰ قلم کالای اساسی است.

وی افزود: همچنین ۶۰۰ تخته پتو، ۶۰۰ بسته لباس ویژه بانوان و ۶۰۰ بسته لباس ویژه آقایان نیز بخشی از این کمکها بهحساب میآیند.

اسدبیگی از جمعآوری ۲۷ میلیون تومان کمک نقدی از سوی فرهنگیان تویسرکان خبر داد و بیان کرد: کالاهای جمعآوریشده اقلامی مانند آب معدنی، روغن مایع، کنسرو ماهی، قند، شکلات، رب گوجهفرنگی، شیرخشک با شیشه مخصوص، عسل، خرما و از این دست مایحتاج را در بر میگیرند.

وی گفت: سعی شده تا کالاهای ارسالی فرهنگیان تویسرکان برای هموطنان سیلزده با هدف حمایت از کالا و تولید ایرانی، از برندهای ایرانی و از واحدهای صنفی بومی و داخل شهرستان تهیه شوند.

اسدبیگی گفت: همچنین پنج خانواده که بر اثر بارندگیهای شدید چند وقت اخیر دچار مشکل شده بودند در خانه معلم و مدارس ستاد اسکان آموزش و پرورش تویسرکان اسکان داده شدند.

وی تأکید کرد: از آنجا که خانوادههای نیازمندی که در بارشهای شدید چند وقت اخیر دچار خسارت و آسیب شدهاند در خود شهرستان تویسرکان نیز هست، سعی میکنیم کمکهای نقدی و غیرنقدی فرهنگیان را به این سو نیز جهتدهی کنیم.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال