بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۲۳:۵۶ ب.ظ
حدود ۴۰۰ هزار نخ سیگار از بار دستمال کاغذی کشف شد
حدود ۴۰۰ هزار نخ سیگار از بار دستمال کاغذی کشف شد همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ۳۹۳ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق به ارزش چهارمیلیارد ریال از کامیون حامل دستمال کاغذی کشف شد.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار بخشعلی کامرانی صالح بیان کرد: کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی هنگام کنترل خودروهای عبوری در ایستگاه بازرسی شهید زارعی به یک دستگاه کامیون ایسوزو که از شهرستان بناب به سمت همدان در حال حرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی اضافه کرد: ماموران در بررسی های اولیه دریافتند که کامیون یاد شده در پوشش دستمال کاغذی اقدام به جاسازی کالای قاچاق کرده است.
فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: این خودرو به همراه ۲ متهم به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی منتقل شد و پس از بررسی سیگار خارجی قاچاق از قسمت یخچال خودرو کشف شد.
سردار کامرانی صالح گفت: در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل شده و این پرونده در تعزیرات حکومتی همدان در حال رسیدگی است.

** کشف سیگار قاچاق در رزن
فرمانده انتظامی رزن گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی در این شهرستان اقدام به نگهداری و فروش سیگارهای خارجی قاچاق در مغازه خود می کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ محمد باقر سلگی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی پس از شناسایی محل یاد شده در بازرسی از این واحد صنفی، ۹ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار قاچاق خارجی قاچاق کشف و متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.
وی با بیان اینکه یکی از لازمه های رونق تولید در کشور مبارزه جدی و مستمر با قاچاق کالا و حمایت از کالای داخلی است از شهروندان خواست هر گونه مورد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

** دستگیری سارق زیورآلات در تویسرکان
فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: پس از سرقت طلا و جواهر و زیور آلات از منزلی در این شهرستان موضوع به طور ویژه در دستور کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
سرهنگ محمد معصومی افزود: با تشکیل تیمی ویژه و بررسی شیوه و شگرد سرقت و پایش اطلاعاتی، کارآگاهان اقدام به جمع آوری دلایل و مستندات پیرامون نحوه وقوع سرقت کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان آگاهی در جریان رسیدگی به این پرونده از وجود فردی ۲۲ ساله دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت منزل مطلع شده و این مظنون را برای بازجویی و تحقیقات به پلیس آگاهی دعوت کردند.
سرهنگ معصومی بیان کرد: نامبرده مورد بازجویی فنی و تخصصی قرار گرفت و به بزه انتسابی اعتراف و تحویل مرجع قضایی شد.

** کشف لاستیک در ملایر
فرمانده انتظامی ملایر بیان کرد: ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی شهرستان ملایر با کنترل محورهای منتهی به این شهرستان یک دستگاه کامیون را متوقف کردند.
سرهنگ پاسدار داود علی بخشی افزود: در بازرسی از این کامیون، ۵۰ حلقه لاستیک کامیون قاچاق به ارزش تقریبی۲ میلیارد ریال کشف و یک متهم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.
وی اضافه کرد: در ماموریتی دیگر، کارکنان اداره اماکن در گشت مشترک با اداره صنعت و معدن و تجارت، یک باب مغازه را بازرسی کردند.
این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از این واحد صنفی، ۳۰ هزار و ۴۰ نخ سیگار قاچاق به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون ریال کشف شد.
۷۵۲۶/۲۰۸۷


منبع :: http://www.irna.ir

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال