بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۳ ب.ظ
همدان خود را برای خیزش در حوزه صنعت و رونق تولید آماده کرده است
همدان خود را برای خیزش در حوزه صنعت و رونق تولید آماده کرده است همدان – استاندار همدان گفت: همدان خود را برای خیزش در حوزه صنعت و رونق تولید آماده کرده و مسیر توسعه را پیش گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید سعید شاهرخی ظهر پنج شنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان گفت: همدان خود را برای خیزش در حوزه صنعت و رونق تولید آماده کرده و مسیر توسعه را در پیش گرفته است.

وی گفت: بر همین اساس باید مطابق چشم انداز سند توسعه استان همدان تحولی در تولید و رونق تولید انجام شود که علاوه بر امکانات استان، منابع اصلی این تحول در اختیار بانک‌ها است و در تأمین منابع نقش اصلی را ایفا می‌کنند.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه جهاد کشاورزی موظف شده وسعت گلخانه‌های استان همدان را که اکنون ۱۰۳ هکتار است در طی ۳ سال ۲۰۰ هکتار اضافه کند که نیازمند منابع است، گفت: از مجموعه بانک‌ها به خاطر هماهنگی و همراهی در کارگروه‌ها و بخش‌های مختلف تشکر می‌کنم.

شاهرخی اضافه کرد: استان همدان خود را برای خیزش در حوزه صنعت و رونق تولید آماده کرده و نقش ویژه ای را برای بانک‌ها در نظر گرفته است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: طرح تشکیل بانک‌های سرمایه گذاری طرح بسیار خوبی است.

محمدعلی پورمختار گفت: با موافقت استاندار همدان بانک ملی می‌تواند در غار علیصدر که سالانه یک میلیون نفر بازدید کننده دارد، سرمایه گذاری کند.

کد خبر ۴۵۸۸۰۱۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال