بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۳ ب.ظ
کشف ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در همدان
کشف ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در همدان همدان – فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۴۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار بخشعلی کامرانی صالح گفت: کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان همدان حین کنترل خودروهای عبوری و تشدید اقدامات کنترلی در ایستگاه بازرسی شهید زارعی به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک شدند.

وی افزود: به راننده خودرو دستور ایست داده شد که وی توجهی نکرد و در نهایت با اقدامات پلیسی، متوقف و در بررسی‌ها راننده بیان داشت، حامل بار پوکه معدنی است.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: در بررسی‌های بیشتر مشخص شد یک عدد تانکر بزرگ به طرز ماهرانه‌ای در زیر پوکه معدنی جاساز شده که از این جاساز، ۴۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه ۲ متهم در این خصوص به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وظیفه ملی است و همه باید برای ریشه کنی این معضل تلاش کنند.

کشف ۱۰ کیلوگرم تریاک در همدان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان نیز از کشف ۱۰ کیلوگرم تریاک با لفافه و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.

سرهنگ هادی قزوینه گفت: در پی اشراف اطلاعاتی ایجاد شده مشخص شد یکی از قاچاقچیان اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان همدان می‌کند.

وی افزود: با یک اقدام هوشمندانه و دقیق کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، منزل متهم در شهر همدان شناسایی و در بازرسی از آن ۱۰ کیلوگرم تریاک با لفافه کشف و نامبرده با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل شد.

کد خبر ۴۵۸۶۰۴۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال