بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۳ ب.ظ
آمریکا از توان دفاعی و موشکی ایران هراس دارد
آمریکا از توان دفاعی و موشکی ایران هراس دارد نهاوند – امام‌جمعه نهاوند بابیان اینکه آمریکا از توان دفاعی و موشکی ایران هراس دارد، گفت: این ترس در نهایت آنها را مجبور به زانو زدن برابر ایران خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر جمعه در خطبه‌های نمازجمعه نهاوند با تاکید بر رعایت تقوای الهی و لزوم انجام واجبات و ترک محرمات، گفت: تقوا به معنای عمل به واجبات الهی است و بر همین اساس خود و شما را به تقوای الهی دعوت می‌کنم.

وی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و بیان اینکه در روزهای سخت جوانان بودن که امام و انقلاب را یاری کردند، گفت: امروز رهبری بیشترین امیدش به جوان مؤمن و متعهدی است که در زمینه‌های مختلف می‌توانند نقش ایفا کنند.

وی با بیان اینکه مقام‌معظم رهبری در باب خصوصیات جوانان مؤمن و انقلابی افرادی با اخلاص، بصیرت، تقوا، و پر امید و مبتکر را عنوان کرده‌اند، گفت: خیل جوانان مؤمن معجزه انقلاب هستند.

مکر آمریکا به خودش بر می‌گردد

حجت الاسلام مغیثی در ادامه با بیان اینکه مکر آمریکا به خودش بر می‌گردد و این معجزه خداوند است، گفت: باید آمریکا از سپاه و پاسداران ناراحت باشد زیرا سپاه در داخل و خارج از کشور نقشه‌های آنها را نقش بر آب کرده است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا نمی‌خواست شاه برود اما رفت و بعد از آن گروهک‌ها را به جان انقلاب انداخت، گفت: بعد از آن ۸ سال جنگ توسط عراق و ۳۸ کشور، فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ و غیره علم شد و آخرین آن نیز فتنه داعش در خاورمیانه بود.

امام جمعه نهاوند با بیان اینکه ترامپ دیوانه صراحتاً گفت داعش را آمریکا به وجود آورده اما الان یادشان رفته و مخالف تروریست هستند، گفت: توان فتنه داعش کم نبود و آمریکا، اسرائیل و عربستان حمایتش می‌کردند و به دنبال اسلام هراسی با محوریت داعش و از بین بردن توان مسلمانان و مقابله با انقلاب اسلامی بود.

حجت الاسلام مغیثی افزود: از وقتی ایران اسلامی با محوریت جبهه مقاومت و سپاه وارد شد شکست داعش قطعی شد و امروز به خاطر این ناکامی‌ها باید هم به سپاه انقلابی تروریست بگویند چراکه اهداف آنان را تحت الشعاع قرار داده است.

وی تصریح کرد: آمریکا از قدرت دفاعی و موشکی ایران ترس دارند و این ترس نهایتاً آنها را مجبور به زانو زدن خواهد کرد.

وی همچنین با بیان اینکه ترامپ احمق گفت ۷ تریلیون هزینه کردیم و امروز باید شبانه و دزدکی به منطقه بیاییم و این نتیجه کار سپاه است، گفت: نیروهای آمریکا از این پس به عنوان تروریست در منطقه هستند و دیگر امنیت گذشته را نخواهند داشت و آنها خواستند سپاه تضعیف شود اما نمی‌دانند که موجب ناامنی و تضعیف خودشان شده‌اند.

امام جمعه نهاوند همچنین با بیان اینکه ایجاد همکاری‌های سیاسی، اقتصادی و لغو ویزا و ارتباط با عراق فرصت مناسبی است، گفت؛ امروز روابط دوستانه ایران و عراق به گونه‌ای است که عراقی‌ها به ایران می آیند و برای امداد رسانی به سیل زدگان موکب ها را برپا می‌کنند و ارتش و سپاه هرجا دست به دست هم داده‌اند موفق بوده و هستند.

فرمانده سپاه نهاوند نیز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه نهاوند اظهار کرد: سپاه در همه عرصه‌هایی که ورود کرده خوش درخشیده و از این بعد هم موفق خواهد بود.

سپاه با قدرت در مقابل آمریکایی‌ها و دشمنان انقلاب اسلامی ایستاده است

سرهنگ حسن مرادی با تاکید بر اینکه سپاه با قدرت در مقابل آمریکایی‌ها و دشمنان انقلاب اسلامی ایستاده است، اظهار کرد: آمریکایی‌ها با هدف ضربه زدن به انقلاب اسلامی داعش را به وجود آوردند ولی با حضور قدرتمندانه محور مقاومت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دشمنان در این راه ناکام شدند.

فرمانده سپاه نهاوند اظهار کرد: سپاه همواره در دل مردم جای دارد چون نهادی انقلابی و مردمی است و حمایت‌های مردم در روزهای اخیر از سپاه پاسداران بیانگر مردمی بودن سپاه است.

مرادی با بیان اینکه سپاه در هرکجا لازم باشد حضور می‌یابد و از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کند، افزود: سپاه امروز در منطقه نقش تعیین کننده‌ای دارد و دشمنان از این نقش تأثیرگذار هراس دارد.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها با اقدام اخیرشان نشان دادند چقدر با مردم ایران اسلامی دشمنی دارند، تصریح کرد: این دشمنی‌ها و اقدامات آمریکایی‌ها نشان از ضربه خوردن آنها از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: سپاه پاسداران و نیروهای مسلح و بسیج با قدرت مسیر پر افتخار انقلاب اسلامی را ادامه می‌دهند.

وی در پایان تصریح کرد: در بحث جمع آوری کمک برای سیل زدگان نیز مردم نهاوند خوش درخشیدند و در چندین مرحله بیش از ۲۴۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع آوری کردند.

کد خبر ۴۵۸۸۵۴۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال