بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۳ ب.ظ
پشتیبانی همه جانبه از نماینده جدید مقام معظم رهبری در استان همدان
پشتیبانی همه جانبه از نماینده جدید مقام معظم رهبری در استان همدان همدان – امام جمعه موقت همدان با تاکید بر پشتیبانی همه جانبه از نماینده جدید مقام معظم رهبری در استان همدان گفت: در تمام مواضع این حمایت را خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه همدان با دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با تشکر از مقام معظم رهبری به سبب انتخاب امام جمعه تازه نفس و تشکر از آیت‌الله شعبانی برای پذیرفتن این مسئولیت مهم، گفت: بار سنگینی است و انتظارات زیاد است.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان با تاکید بر پشتیبانی از نماینده جدید مقام معظم رهبری در استان همدان و تاکید بر اینکه در تمام مواضع این حمایت را داریم، گفت: درخواست داریم آیت‌الله شعبانی مسائلی که رهبری در سخنرانی‌ها، نوشته‌ها و موضع گیری‌ها در مقاطع مختلف اتخاذ می‌کنند به صورت شفاف و مطالبه ۱۰۰ درصد در خطبه‌ها داشته باشند.

آیت‌الله سید مصطفی موسوی‌اصفهانی در ادامه با تاکید بر توجه به خودسازی، عنوان کرد: کسی که خودسازی کند بیت‌المال را هدر نمی‌دهد و در انتخابات دست به تخریب رقیب نمی‌زند.

امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه جوان خودساخته می‌تواند مملکت را خوب بسازد اما اگر جوان خودساخته نباشد و تقوا نداشته باشد نمی‌تواند کشور را بسازد، گفت: خودسازی باعث شایسته‌سالاری می‌شود.

آیت الله موسوی‌اصفهانی به سیل لرستان نیز اشاره کرد و با تأکید بر اینکه امروز هموطنان سیل‌زده نیاز به کمک دارند، ادامه داد: اگر تقوا داشته باشیم دلبستگی به مال و پول نخواهیم داشت و به کمک هموطنان خود می‌شتابیم.

وی با اشاره به اینکه سیل‌زدگان همه هستی خود را از دست دادند و باید به کمک آنها شتافت، گفت: ملت ایران بزرگ‌ترین مشکلات را در راه حفظ انقلاب و اسلام پشت سر گذاشتند و امروز امتحانی دیگر در راه است و باید از آن سربلند بیابیم.

امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه امروز باید همه همت کنند و به داد سیل زدگان برسند نه اینکه همه چیز را به گردن مسئولان بیندازند به ثبت نام در حوزه علمیه تا ۲۵ فروردین اشاره کرد و گفت: حوزه‌های علمیه ادامه راه دین خداست و انتظار می‌رود مردم فرزندان خود را راهی این حوزه‌ها کنند.

وی همچنین با یادآوری اینکه یکشنبه هفته آینده یک ساعت قبل از نماز ظهر در مدرسه آیت‌الله آخوند در حمایت از سپاهیان انقلاب تجمع برگزار خواهد شد، افزود: سپاه پاسداران در راه دفاع انقلاب اقدامات بسیاری انجام داده و در کنار ارتش از انقلاب و کشور دفاع کردند.

وی با بیان اینکه آمریکا با اقدامی احمقانه سپاه را تروریستی اعلام کرده است، عنوان کرد: سپاه منطقه را از وجود داعش پاک کرده و همین موجب خشم آمریکا شده است.

آیت الله موسوی‌اصفهانی با اشاره به اینکه مردم به سپاه علاقمند بودند و اقدام اخیر آمریکا باعث شد این علاقمندی بیشتر شود، گفت: مجلس شورای اسلامی باید هرچه زودتر در خصوص مقابله با آمریکا تصمیم راسخ بگیرد.

کد خبر ۴۵۸۸۳۲۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال