بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۹:۳۵ ب.ظ
بیش از ۶۶ میلیون سهم در بورس همدان معامله شد
بیش از ۶۶ میلیون سهم در بورس همدان معامله شد همدان- ایرنا- مدیر بورس همدان گفت: ۶۶ میلیون و ۸۱۱ هزار و ۲۵۶ سهم در هفته گذشته در بورس همدان معامله شد.

عباس صمدی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تعداد سهم به ارزش ۲۳۷ میلیارد و ۷۴۱ میلیون و ۶۸ هزار و ۵۹۹ ریال در بورس منطقه‌ای همدان مبادله شده است
وی با بیان اینکه ۵۲ درصد از معاملات این هفته مربوط به خرید سهام است ادامه داد: همچنین ۴۸ درصد آن مربوط به فروش سهام بوده است.
مدیر بورس همدان ادامه داد: در هفته گذشته سهام متعلق به ۲۶۹ شرکت در بورس منطقه‌ ای همدان معامله شد و ۶۷ کد معاملاتی نیز جدید شد.
صمدی اظهار داشت: همچنین در این مدت خرید سهام بانک های نظامی از سهامداران آنها در چارچوب ادغام بانک ها و موسسه ها اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه آغاز شد.
وی با بیان اینکه شرکت های فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و فولاد خوزستان بیشترین تاثیرمثبت و شرکت های به پرداخت ملت، حمل ونقل بین المللی خلیج فارس وایران ترانسفو بیشترین تاثیر منفی را برشاخص کل بورس داشتند عنوان کرد: همچنین شرکت های بانک ملت ،۰یران خودرو و سایپا پربیننده ترین نمادهای بورس بودند.
گفتنی است، شاخص کل قیمت در هفته گذشته معادل ۱۹۳ هزار و ۹۷۸ واحد بود که نسبت به هفته قبل از آن ، هشت هزار و ۶۹۷ واحد افزایش یافت.
۷۵۲۳/۲۰۸۷


منبع :: http://www.irna.ir

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال