بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۹:۲۵ ب.ظ
ارسال ۲ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی همدانی‌ها به سیل‌زدگان
ارسال ۲ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی همدانی‌ها به سیل‌زدگان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان همدان گفت: ۲ میلیارد و ۱۷۱ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی استان همدان به مناطق سیل‌زده کشور ارسال‌شده است.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد استان همدان، پیمان ترکمانه در مورد جمعآوری و ارسال کمکهای مردمی استان همدان به مناطق سیلزده گفت: تا ۲۴ فروردین ۳۹۷ میلیون تومان کمک نقدی در استان همدان جمعآوری شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از یک میلیارد و ۷۷۴ میلیون تومان نیز کمک غیرنقدی در استان جمعآوری و به مناطق سیلزده ارسالشده است، افزود: در مجموع ۲ میلیارد و ۱۷۱ میلیون تومان کمکهای نقدی و غیر نقدی برای کمک به هموطنان سیلزده در استان همدان جمعآوری و به مناطق ارسالشده است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: کمکهای غیرنقدی جمعآوری شده در قالب اقلام ضروری اولیه نظیر کنسرو، پتو، لباس و مواد اولیه خوراکی نظیر قند، شکر، روغن و … بوده است.

ترکمانه با بیان اینکه تا ۱۱ فروردین کمکهای جمعآوریشده به گلستان ارسال شد، گفت: از ۱۲ فروردین تاکنون کمکهای غیرنقدی جمعآوریشده به استان لرستان ارسال میشود.

وی با تأکید بر اینکه ارسال کمکها به مناطق سیلزده تا زمانی که بحران وجود داشته باشد، ادامه دارد، بیان کرد: از خیرخواهی و کمکهای بیدریغ همشهریان در کمکرسانی به مردم مناطق سیلزده سپاسگزاریم اما مردم را تشویق میکنیم تا کمکهای خود را در قالب کمکهای نقدی اعطا کنند زیرا از زمانی که بازسازی واحدهای مسکونی شروع شود نیازمند کمکهای نقدی خواهیم بود.

انتهای پیام/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال