بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۸:۵۳ ب.ظ
تروریستی خواندن سپاه باعث بی‌آبرویی آمریکا خواهد شد
تروریستی خواندن سپاه باعث بی‌آبرویی آمریکا خواهد شد همدان – امام جمعه همدان با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه باعث بی‌آبرویی آمریکا خواهد شد، گفت: آمریکا جرأت رویارویی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله حبیب الله شعبانی ظهر یکشنبه در جمع حوزویان که در حمایت از سپاه پاسداران در مدرسه آیت الله آخوند همدان گرد هم آمده بودند، گفت: همه ما پاسدار و در خط مقدم دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی هستیم.

آیت‌الله شعبانی با بیان اینکه تروریستی خواندن نیروی نظامی رسمی یک کشور از زمان تأسیس سازمان ملل متحد تاکنون بی‌سابقه بوده است، گفت: آمریکا رو به افول است و این رویداد نشان داد در کنار رئیس جمهور آمریکا مشاوران عاقلی قرار ندارند و جهان با فرعونی نادان روبروست.

وی اساسی‌ترین هدف آمریکا را ایجاد جو روانی برای تحمیل فشار اقتصادی برشمرد و عنوان کرد: اگر در داخل کشور به جوهای روانی ایجاد شده دامن زده نشود، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

آیت الله شعبانی با تأکید بر اینکه شیعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی وارد جریانات بین‌الملل شد و بر همین اساس تمدن غربی احساس خطر کرد، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدامات تروریستی آمریکا را خنثی می‌کند کمااینکه طی ۴۰ سال اخیر همه نقشه‌های استکبار را نقش بر آب کرده است.

آیت الله شعبانی حمله به ارکان اقتدار نظام اسلامی را هدف دیگر آمریکا ذکر و عنوان کرد: هدف دیگر آمریکا هدایت انتخابات رژیم صهیونیستی به نفع نتانیاهو است چراکه رژیم جعلی صهیونیستی بخشی از آمریکا را مدیریت می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه آمریکا پیش از این حماس و حزب‌الله را جز گروه‌های تروریستی اعلام کرده بود که این اتفاق برای آنها هیچ نتیجه‌ای نداشت و حتی باعث تقویت گروه‌های اسلامی نیز شد، گفت: اقدامات آمریکا برای تأمین امنیت رژیم صهیونیستی است.

آیت الله شعبانی با تأکید بر اینکه تروریستی خواندن سپاه باعث بی‌آبرویی برای آمریکا خواهد شد، افزود: آمریکا جرأت رویارویی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ندارد و اتفاقات اخیر نیز یک شوی تبلیغاتی است که نتیجه‌ای جز افول آمریکا ندارد.

وی با بیان اینکه آمریکا همیشه سعی داشته اولین‌ها را انجام دهد اما این اولین‌ها با عقلانیت بشری منافات دارد، گفت: آمریکا و اسرائیل در رأس حامیان تروریست هستند.

کد خبر ۴۵۹۰۴۹۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال