بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۶ ب.ظ
همدان| طرح استانی شدن انتخابات تا پایان فروردین‌ماه تعیین تکلیف می‌شود
همدان| طرح استانی شدن انتخابات تا پایان فروردین‌ماه تعیین تکلیف می‌شود عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان در به نتیجه رسیدن وظایف ملی ضعیف هستند گفت: نمایندگان بیشتر به جزئیات حوزه انتخابیه خود توجه دارند و این اشکال کار نمایندگان مجلس ماست.

اکبر رنجبرزاده در گفتوگو با تسنیم در همداناظهار داشت: بعد از ۴۰ سال از انقلاب دیگر کارهای اولیه چون فلان روستا آب و برق و گاز و جدولگذاری میخواهد و نمایندگان باید به آن توجه کنند نداریمو اگر هم داریم شوراها و دهیاران با توانمندی نمایندگان میدانند که چه کار کنند. امروز نمایندگان مجلس باید علاوه بر توجه به حوزه انتخابیه خود در به نتیجه رسیدن وظایف ملی نیز توجه کنند.

وی توجه به صادرات، ارتقا ثروت ملی، ارتقا هر چه بیشتر بهداشت و درمان در سطح کلان کشور را از جمله مواردی برشمرد که نمایندگان باید در وظایف ملی خود به آن توجه داشته باشند و افزود: سطح مجلس باید بالا برود فراتر از معمولی نظر کند و به جزییات نپردازد و نگاه نظارتی داشته باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر انتخابات مجلس استانی شود قطعا استانی شدن انتخابات روند رو به رشد و پیشرفتی برای مجلسدارد و نمایندگان هوشمندانه مسیر کشور را رصد خواهند کرد و نیز موجب آن خواهد بود که دیگر تنها سرشان در لاک حوزه انتخابیه خود نبوده و غافل از مسائل و وظایف ملی نباشند.

وی اضافه کرد :تا پایان فروردین ماه تکلیف استانی یا غیراستانی شدن انتخابات مجلس نهایی خواهد شد و احتمال اینکه انتخابات استانی شود وجود دارد.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

آخرین اخبار سرویس همدان پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال